amerykańskie blogi wnętrzarskie
Wystrój wnętrz

Amerykańskie blogi wnętrzarskie – mój top 5

 

Amerykańskie blogi wnętrzarskie to profesjonalne portale z fachowymi zdjęciami, sprawnie działającymi social mediami i nienachalnymi reklamami. Mimo tego mają duszę i indywidualny charakter. Blogerki przedstawiają głównie swoje domy, remonty, sezonowe dekoracje np. na Boże Narodzenie, Halloween czy Walentynki. Poniżej moje ulubione amerykańskie blogi wnętrzarskie, które regularnie odwiedzam i podziwiam. O moich ulubionych polskich blogach wnętrzarskich wspominałam tutaj.

Sunny Side up

amerykańskie blogi wnętrzarskie

Jeden z najbardziej pozytywnych i słonecznych blogów w sieci. Prowadzony przez Erin, zapracowaną matkę trójki dzieci. Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda jej typowy dzien – ja byłam zmęczona od samego czytania! Uwielbiam podglądać jej przepiękny, duży, klasyczny dom. Podobają mi się subtelne kolory na ścianach połączone z białą boazerią i białymi meblami. Największe jednak wrażenie robi na mnie jej system organizacji i przechowywania – jak sama mówi, ma bzika na punkcie organizowania i porządkowania. Razem z mężem wybudowali swój dom od podstaw (co raczej jest rzadkością w Stanach, bo większość kupuje gotowe posiadłości), wiec dokładnie przemyśleli każdy schowek czy szafę. Spójrzcie tylko na te schowki na zabawki. Wrażenie robią też dwie (sic!) pralnie (1 i 2) i gabinet. Mogłabym się wprowadzić do jej domu choćby jutro.

Citrine Living

amerykańskie blogi wnętrzarskie

Blog właścicielki imponującej kolekcji biało-niebieskich chińskich waz. Każdy szczegół każdego pomieszczenia jest dopracowany w 100%, nic nie wygląda przypadkowo. Imponuje mi jej łatwość w łączeniu wzorów i odwaga w pomalowaniu na czarno jadalni. Jeśli szukacie inspiracji, jak udekorować konsolkę, tutaj znajdziecie 5 świetnych pomysłów. Do tego piękne, jasne i dobrze wykadrowane zdjęcia. Uczta dla oczu!

Decor Gold Designs

amerykańskie blogi wnętrzarskie

Znajdziemy tu przestronne wnętrza dużego teksańskiego domu w stylu klasycznym z odrobiną rustykalnego (farmhouse). Jennifer, autorka Decor Gold Designs, zajmuje się profesjonalnie wystrojem wnętrz i nie boi się odważnych pomysłów, jak np. ta tapeta w sypialni dla gości. Natomiast w jej głównej sypialni mogłabym spać codziennie i na pewno by mi się nie znudziła, pomimo wąskiej i bezpiecznej palety barw. Taki spokój bije z tego wnętrza, ze nawet najbardziej stresujący dzień kończyłby się przyjemnie i relaksująco.

The House of Silver Lining

amerykańskie blogi wnętrzarskie

W przeciwieństwie do swoich poprzedniczek, które już wybudowały swoje domy, Shauna z the House of Silver Living, właśnie kończy urządzanie swoich czterech kątów, które nazwala Forest Modern, bo znajduje się w środku lasu. Obserwowanie powstania koncepcji i kolejnych etapów jest niezwykle interesujące, a sam projekt zaskakuje rozmachem. Szczególnie spodobał mi się pomysł pomalowania jadalni na czarno (Znowu czarny w jadalni! Ostatnio fascynuje mnie czarny we wnętrzach).

Driven by Decor

amerykańskie blogi wnętrzarskie

Dom w przytulnym stylu Cape Code. Nie jest tak przestronny jak powyższe przykłady, ale może przez to ciekawszy? Znajdziemy tu delikatne elementy stylu nadmorskiego ze wschodniego wybrzeża np. w tej sypialni i tym półpiętrze. Zwróćcie uwagę na pozornie niepasujące do siebie wzory – cudo! A zdjęcie pokoju rodzinnego z galerią wokół telewizora jest chyba jednym z najpopularniejszych w całym internecie. Wcale się nie dziwię.

 

Jak Wam się podobają te amerykańskie blogi wnętrzarskie? Jakie inne blogi Was inspirują? Podzielcie się w komentarzach, jestem bardzo ciekawa!

Zobacz także: